A+ R A-

Bramy garażowe Lublin

Bramy garażowe można podzielić na:

  • bramy garażowe segmentowe,
  • bramy garażowe rolowane.

Budowa bram garażowych segmentowych oparta jest na panelach wykonanych z tworzywa sztucznego (o grubości nawet 60 mm) oraz aluminiowej ramy z prowadnicami. Oczywiście, taka brama składa się z wielu elementów, ale chodzi o przybliżenie samej idei jej funkcjonowania. Brama segmentowa otwierana jest do góry, jej front parkowany jest równolegle do stropu. Bramy o konstrukcji segmentowej pozwalają na maksymalne wykorzystanie przestrzeni w środku i przed garażem.

Bramy garażowe rolowane zbudowane są natomiast z wielu wąskich paneli i nawijając się na wał, otwierają się pionowo do góry. Takie rozwiązanie pozwala maksymalnie wykorzystać przestrzeń pod stropem w garażu, którą można wykorzystać, np. na podwieszenie baganiżka dachowego czy rowerów.

W obydwu przypadkach istnieje możliwość zamontowania automatyki garażowej, która znacząco podnosi komfort użytkowania ww. rozwiazań.

Najpopularniejsze bramy garażowe

Bramy garażowe, które znajdują coraz większe uznanie użytkowników to bramy garażowe firmy Krispol. Są to aktualnie najczęściej kupowane bramy w naszej ofercie. Głównymi cechami tych bram są jakość wykonania i przystępna cena.

W porównywalnej ilości kupowane są bramy Wiśniowski oraz Gerda. Firma Gerda w ostatnim czasie zrobiła ogromny postęp w jakości wykonywanych bram, dlatego wielu nabywców bram nowej generacji niezwykle chwali sobie jej rozwiązania.

 

Bramy garażowe Gerda

Gerda

Firma GERDA działa na rynku zabezpieczeń od 1987 roku, osiągając w tej dziedzinie pozycję lidera. Chcąc zapewnić kompleksowe zamknięcie wejść i wjazdów do domów, GERDA, oprócz znanych i cenionych do tej pory drzwi i zamków, wprowadziła do swojej oferty bramy garażowe.

Pełna oferta bram Gerda

 

Bramy garażowe Krispol

Bramy garażowe Lublin

KRISPOL to producent bram garażowych segmentowych i rolowanych, bram przemysłowych, krat rolowanych i rolet zewnętrznych. Na rynku istnieje od 1991 roku kiedy to rozpoczął produkcję żaluzji poziomych. Następnie do produkcji wprowadzał kolejno żaluzje pionowe, bramy i kraty rolowane, rolety zewnętrzne aż w końcu w 1997 roku uruchomił produkcję bram segmentowych.  Zdobywca licznych nagród oraz wyróżnień w swojej branży.

Pełna oferta bram Gerda

 

Bramy garażowe Wiśniowski

wisniowski logo

Firma WIŚNIOWSKI działa na rynku od ponad 25 lat. W swojej ofercie posiada bramy, drzwi, ogrodzenia oraz inteligentne technologie. Swoje produkty kieruje zarówno do klientów indywidualnych jak i przemysłu. Firma posiada kilkaset punktów sprzedaży w całym kraju. Oprócz Polski, WIŚNIOWSKI działa również w innych krajach europejskich.

Pełna oferta bram Wiśniowski

okna drzwi Lublin

Polecamy

Kontakt

Salon EXPERT

 

Gerda Lublin
ul. Zygmunta Krasińskiego 15
20-709 Lublin

 

tel./fax. 81-534-32-15
tel.kom. 881-615-673
expert.lublin@gmail.com

 

Pobierz wizytówkę:

qr code


GERDA I Lublin

Salon EXPERT
ul. Zygmunta Krasińskiego 15
20-709 Lublin

 

tel./fax. 81-534-32-15
tel.kom. 881-615-672

expert.lublin@gmail.com

Dane firmy

Expert

ul. Zygmunta Krasińskiego 15
20-709 Lublin

NIP: 712-288-28-78

Regon:  060513164

Nr konta Bank Zachodni WBK SA:

09 1090 2688 0000 0001 2173 1572