A+ R A-

Bramy garażowe Krispol Lublin

Bramy garażowe Lublin

KRISPOL  to producent bram garażowych segmentowych i rolowanych, bram przemysłowych, krat rolowanych i rolet zewnętrznych. Na rynku istnieje od 1991 roku kiedy to rozpoczął produkcję żaluzji poziomych. Następnie do produkcji wprowadzał kolejno żaluzje pionowe, bramy garażowe i kraty rolowane, rolety zewnętrzne aż w końcu w 1997 roku uruchomił produkcję bram segmentowych.  Zdobywca licznych nagród oraz wyróżnień w swojej branży.

Bramy garażowe segmentowe

Wykonane są z połączonych segmentów które unoszą się w górę i ustawiają równolegle do stropu. Każdy z segmentów wyposażony jest w rolki poruszające się w prowadnicach. Rozwiązanie to jest bardzo ergonomiczne, dzięki czemu przestrzeń w środku oraz przed garażem jest najlepiej wykorzystana i mamy pełną swobodę w aranżacji i użytkowaniu posesji przed garażem, ponieważ nie potrzebujemy zostawiać miejsca na otwarcie bramy.

Bramy garażowe segmentowe Krispol są proste i bezpieczne w obsłudze bez względu na to czy są wyposażone w automatyczne otwieranie czy też nie.

bramy garazowe lublin

Głównymi zabezpieczeniami przed włamaniem są proste ale skuteczne systemy mechaniczne takie jak rygiel lub zamek.

Segmenty wykorzystywane do konstrukcji bram mają grubość 40 mm i są wypełnione pianką poliuretanową, dzięki temu izolacja termiczna jest na poziomie 1,1 - 1,5 W/m2K co jest dobrym parametrem. Wahanie wskaźnika jest uzależnione od typu panela oraz zastosowania przeszklenia.
Do wykonania segmentów bramy Krispol wykorzystywana jest z blacha stalowa o grubości 0,5 lub 0,7 mm ocynkowana ogniowo, daje to gwarancje wysokiej trwałość produktu.


Bardzo szeroka oferta kolorów:

  • ok. 200 kolorów z palety RAL, daje możliwość dostosowania bramy do koloru elewacji, okien lub rolet zewnętrznych,
  • kilkanaście dekorów drewna w standardzie,
  • kilkadziesiąt dodatkowych dekorów w wersji premium.

 

naped do bramy garazowej Produkty KRISPOL wyposażone są w napędy elektryczne kilku znanych i cenionych firm. Silniki elektryczne montuje się centralnie nad bramą. Napęd przekazywany jest poprzez szynę wyposażoną w łańcuch lub pasek zębaty.

Napędy najczęściej sterowane są za pomocą pilotów inne możliwości sterowania to wyłącznik kluczykowy, przycisk klawiszowy i klawiatura kodowa. Piloty mogą być dwu- lub czterokanałowe co pozwala na równoczesne sterowanie kilkoma elementami w budynku posiadającymi kompatybilne odbiorniki np. roletami lub bramą wjazdową.

 

VENTE K2 RC  - bramy garażowe segmentowe z przetłoczeniami poziomymi wąskimi.

Jednym z najpopularniejszych i klasycznych wzorów bram garażowych jest tłoczenie wąskie poziome, powierzchnia na zewnątrz może być ze strukturą woodgrain lub całkowicie gładka. Wzór ten jest bardzo uniwersalny dzięki czemu pasuje do większości domów. Dużym atutem tego modelu jest też relatywnie niska cena, a wysoka jakość produktu.

bramy garazowe minstral lublin

 

VENTE K2 RS - bramy garażowe segmentowe z przetłoczeniami poziomymi szerokimi.

Ten model występuje z tłoczeniami poziomymi szerokimi. Rodzaj wykończenia jest ten sam czyli powierzchnia woodgrain lub gładka. Jest to alternatywne rozwiązanie do bram z tłoczeniem wąskim, które równie dobrze będzie pasowało do domów o klasycznej bryle, jak i tych o nowoczesnym wzornictwie.

bramy garazowe pasat lublin

 

VENTE K2 RA - bramy garażowe segmentowe z przetłoczeniami w kasetony.

Wzór tłoczenia w kasetony gładki lub wykończony strukturą woodgrain, nadaje temu modelowi bardzo tradycyjnego wyglądu. Świetnie komponuje się i podkreśla architekturę rustykalną. Na pewno docenią go Klienci ceniący urok i ciepło tradycyjnego budownictwa.

bramy garazowe maestro lublin

 

VENTE K2 RM - bramy garażowe segmentowe z V-profilowaniem.

Wzór tłoczenia - V-profilowanie to unikalne wzornictwo nadające bramie bardzo nowoczesny wygląd. To nietypowe i wyjątkowe wzornictwo doskonale pasuje do nowoczesnego dasign'u i trendów XXI w.

bramy garazowe breva lublin

 

VENTE K2 RF - bramy garażowe segmentowe bez przetłoczeń.

Gładkie segmenty nie posiadające przetłoczeń i struktury na zewnętrznej powierzchni są w swojej prostocie bardzo eleganckie. Brama garażowa w takim wykończeniu bardzo dobrze komponuje się z wszystkimi stylami architektonicznymi i stanowi eleganckie dopełnienie każdego budynku. Szeroka gama oklein daje nam możliwość dobrania kolorystyki do pozostałej stolarki. W tego typu bramach można dodatkowo zastosować detale dekoracyjne podkreślające elegancki wygląd bramy.

bramy garazowe sirocco lublin

okna drzwi Lublin

Polecamy

Kontakt

Salon EXPERT

 

Gerda Lublin
ul. Zygmunta Krasińskiego 15
20-709 Lublin

 

tel./fax. 81-534-32-15
tel.kom. 881-615-673
expert.lublin@gmail.com

 

Pobierz wizytówkę:

qr code


GERDA I Lublin

Salon EXPERT
ul. Zygmunta Krasińskiego 15
20-709 Lublin

 

tel./fax. 81-534-32-15
tel.kom. 881-615-672

expert.lublin@gmail.com

Dane firmy

Expert

ul. Zygmunta Krasińskiego 15
20-709 Lublin

NIP: 712-288-28-78

Regon:  060513164

Nr konta Bank Zachodni WBK SA:

09 1090 2688 0000 0001 2173 1572