A+ R A-

Drzwi wewnętrzne Erkado Lublin

Drzwi ERKADO to bardzo dynamicznie rozwijająca się marka. Innowacyjność, elastyczność technologiczna oraz stawianie nowych rynkowych wyzwań pozwalają cieszyć się produktami wysokiej jakości w rozsądnej cenie.

Erkado to rodzinna firma działająca na rynku globalnym, powstała w 1979 roku w Chwałowicach. Założycielem firmy jest Zbigniew Kozłowski, który dołączył do grona liderów w produkcji drzwi. Marka Erkado opiera sie nie tylko na ponad 35 letnim doświadczeniu, ale także na ugruntowanej tradycji rodzinnej. Firmę charakteryzuje elastyczne podejście do klienta, innowacyjne rozwiązania technologiczne. Dziś ERKADO to marka obejmująca działalność detaliczną, hurtową i eksportową w zakresie produkcji i sprzedaży drzwi wewnętrznych, zewnętrznych i ościeżnic.

Oferta Erkado

ERKADO posiada bardzo bogatą ofertę drzwi wewnętrznych, w zależności od potrzeb, dlatego nie sposób je wszystkie tutaj opisać. Pełna oferta znajduje się na stronie producenta, natomiast chcielibyśmy przedstawić Państwu najciekawsze naszym zdaniem modele.

Drzwi ramiakowe Stile Malwa

Skrzydło wykonane jest płyt MDF (ramiaki) i HDF (płyciny), które mogą być pokryte okleiną GREKO lub CPL (w sumie 15 kolorów). Szklenie może być wykonane z szyby hartowanej mlecznej lub szkła klejonego VSG 221 z możliwością wybrania 1 z 8 konfiguracji. W zależności od konstrukcji, drzwi wyposażone są w trzy srebrne zawiasy 2-czopowe z regulacją w płaszczyźnie poziomej oraz zamek zasuwkowy (w skrzydle przylgowym) lub trzy ukryte zawiasy i zamek magnetyczny na klucz, na wkładkę patentową, oszczędnościowy lub z blokadą (w skrzydle bezprzylgowym). Wszystkie drzwi z serii Stile dostępne są w następujących szerokościach: 60-70-80-90-100 cm; mogą wystąpić również w wersji dwuskrzydłowej.

Drzwi ramiakowe Stile Malwa

 

Drzwi ramiakowe Stile Azalia

Skrzydło Azalia posiada dokładnie te same parametry, co model Malwa. Inaczej kształtuje się natomiast koszt szklenia, który ze względu na większą powierzchnię szyb, jest wyższy. Istniej także możliwość zamówienia drzwi Azalia w wersji pełnej, bez szklenia.

azalia

  

Drzwi ramiakowe Stile Petunia

Skrzydło Petunia można określić mianem kompromisu między Malwą i Azalią. Średnia wielkość szklenia zapewni odpowiedni poziom dyskrecji a koszt pojedynczej szyby nieznacznie wpłynie na cenę końcową. Podobnie jak w Azalii, istnieje możliwość zamówienia drzwi w wersji bez szklenia. Pozostałe parametry bez zmiany. Na poniższej wizualizacji w wersji dwuskrzydłowej.

petunia

 

Drzwi ramiakowe Stile Floks

Niezwykle gustowne drzwi Floks ze wstawkami ze szczotkowanego aluminium dodadzą szyku każdemu pomieszczeniu. Wersja ze szkleniem w różnej konfiguracji lub bez szklenia.

floks

W poniższej galerii zostały przedstawione tylko niektóre modele drzwi wewnętrznych oferowanych przez firmę ERKADO. Po pełną ofertę zapraszamy na stronę producenta lub do sekcji Do pobrania, skąd można pobrać aktualny katalog.

GALERIA - Drzwi wewnętrzne ERKADO

AZALIA
View
BERBERYS
View
BOSTON
View
DAGLEZJA
View
DALIA
View
DALLAS
View
DEBECJA
View
FLOKS
View
FORSYCJA
View
FRAGI
View
FREZJA
View
HIACYNT
View
IRYS
View
JUKA
View
KAMELIA
View
KROKUS
View
LAWENDA
View
MAGNOLIA
View
MALWA
View
MESA
View
MONTANA
View
NEMEZJA
View
NEVADA
View
OMAHA
View
PETUNIA
View
TAMPA
View

okna drzwi Lublin

Polecamy

Kontakt

Salon EXPERT

 

Gerda Lublin
ul. Zygmunta Krasińskiego 15
20-709 Lublin

 

tel./fax. 81-534-32-15
tel.kom. 881-615-673
expert.lublin@gmail.com

 

Pobierz wizytówkę:

qr code


GERDA I Lublin

Salon EXPERT
ul. Zygmunta Krasińskiego 15
20-709 Lublin

 

tel./fax. 81-534-32-15
tel.kom. 881-615-672

expert.lublin@gmail.com

Dane firmy

Expert

ul. Zygmunta Krasińskiego 15
20-709 Lublin

NIP: 712-288-28-78

Regon:  060513164

Nr konta Bank Zachodni WBK SA:

09 1090 2688 0000 0001 2173 1572