A+ R A-

Lublin dobre okna drzwi - jak wybrać?

Jak wybrać dobre drzwi i okna? cz. I

Przed tym pytaniem staje każdy, kto zamierza zakupić okna lub drzwi. Jest to przecież inwestycja na co najmniej kilka - kilkanaście lat i dokonanie właściwego wyboru jest kluczowe, aby zapewnić sobie bezproblemowe i bezobsługowe korzystanie. Aby ułatwić Państwu podjęcie decyzji, przygotowaliśmy cykl artykułów, które powinny pomóc wybrać odpowiednie okna i drzwi.

Wybierz model z katalogu producenta

Oferta producentów okien i drzwi jest bardzo szeroka, co wcale nie ułatwia wyboru. Warto zatem opracować sobie jakąś koncepcję i wcześniej przejrzeć katalogi on-line producentów. Po pierwsze pozwoli nam to zawęzić zakres poszukiwań, a po drugie jest to po prostu wygodne. Czy można wyobrazić sobie bardziej komfortową sytuację, niż przeglądanie katalogu w domowym zaciszu, w dresach, popijając kawę z ulubionego kubka? Pewnie tak, są przyjemniejsze rzeczy do robienia, ale skupmy się na drzwiach i oknach.

W porównaniu do katalogów drukowanych, zdjęcia w Internecie są w stanie przedstawić dużo więcej szczegółów. Niestety nie ma takiej możliwości, aby każdy model drzwi lub okien znajdował się na ekspozycji sklepu. Zazwyczaj prezentowanych jest kilka  lub kilkanaście modeli.

Zapytaj sprzedawcę

Nasi sprzedawcy służą pełną pomocą w zakresie doboru okien i drzwi. Mamy ten komfort, że nie reprezentujemy jednego producenta, przez co możemy mówić jak jest. Oferujemy również montaż i serwis naszych produktów, dlatego wiemy, które okna i drzwi są godne polecenia. Zależy nam, aby oferowane przez nas produkty nie sprawiały problemów przez cały cykl swojego życia, dlatego polecamy jedynie sprawdzone rozwiązania.

Pomyśl o profesjonalnym montażu okien i drzwi

Brak reklamacji i usterek = Państwa zadowolenie, a dla nas kolejni klienci z polecenia. Bo przecież tak to działa: jeśli będą Państwo zadowoleni, to zapewne, gdy ktoś ze znajomych zapyta o ekipę godną polecenia, to wspomną Państwo o firmie Expert w Lublinie. Jeśli nie będą Państwo zadowoleni, to informacja pojawi się zanim jeszcze ktoś zapyta.

Nasi pracownicy mają kilkunastoletnie doświadczenie w montażu okien i drzwi, są w stanie zrealizować każde zlecenie, na tzw. "gotowo", nawet z malowaniem. Przechodzą okresowe szkolenia u producentów poświadczone odpowiednim certyfikatem, co gwarantuje właściwy montaż.

Jak wybrać dobre drzwi i okna? cz. II

 

GALERIA: drzwi, okna, bramy i realizacje

okna drzwi Lublin

Polecamy

Kontakt

Salon EXPERT

 

Gerda Lublin
ul. Zygmunta Krasińskiego 15
20-709 Lublin

 

tel./fax. 81-534-32-15
tel.kom. 881-615-673
expert.lublin@gmail.com

 

Pobierz wizytówkę:

qr code


GERDA I Lublin

Salon EXPERT
ul. Zygmunta Krasińskiego 15
20-709 Lublin

 

tel./fax. 81-534-32-15
tel.kom. 881-615-672

expert.lublin@gmail.com

Dane firmy

Expert

ul. Zygmunta Krasińskiego 15
20-709 Lublin

NIP: 712-288-28-78

Regon:  060513164

Nr konta Bank Zachodni WBK SA:

09 1090 2688 0000 0001 2173 1572